Konsolės, spintelės ir kiti baldai su akmens detalėmis


Nuomonė: baldai su akmens detalėmis

 

Jei gamindami konsolę, komodą ar spintelę vietoje viršutinės baldinės plokštės uždėsite marmuro, kvarcito, travertino ar granito lakštą, tai tik šia viena detale paversite baldą išskirtiniu. O jei baldą puošianti akmens plokštė derės prie akmeninio židinio, grindų palangių ar sienų detalių, jūsų interjeras taps nepakartojamu. Tokiuose namuose ne tik mėgausitės grožiu, bet ir nustebinsite užsukusius svečius.

 

Baldų paviršiams pasirinkę marmurą, suteiksite erdvei klasikinės prabangos. Marmuriniai baldai svetainėje ar miegamajame nereikalaus tiek daug priežiūros, kaip, pavyzdžiui, marmuriniai laiptai ar virtuvės stalviršis. Toliau nuo virtuvės esančiose namų erdvėse marmuro dilumas, jautrumas rūgštims ir porėtumas - ne taip svarbu. Čia marmurą naudoti ir gražu, ir praktiška. 

 

Jei baldą uždengsite šviesai laidžiu onikso lakštu ir po juo įtaisysite LED juostą ar kitokį apšvietimą, toks baldas vakarais magiškai sušvis. Jei įtaisysite ir oniksinius šonus, visą baldą paversite dideliu jaukiu žibintu. Onikso baldų galima pamatyti prabangių verslo centrų, viešbučių foje, restoranuose, baruose. Šviesą praleidžia ir prabangus akmuo kvarcitas, kurio įspūdingos spalvos idar labiau išryškėja apšvietus lakštą iš kitos pusės.

 

O kur dar egzotiniai brangakmeniai! Egzotinės plokštės priklausomai nuo jas sudarančių akmenų rūšies dažniausiai būna daugiau ar mažiau laidžios šviesai. Įsivaizduokite peršviečiamus mėlyno agato, violetinio ametisto, rožinio kvarcito baldų paviršius. Dramatiškai atrodo ir neperšviečiamos raudono jaspio, žalsvo amazonito, rusvai oranžinės tigro akies, suakmenėjusios medienos baldai. Kiekviena tokia plokštė - tai gamtos sukurtas paveikslas, vienetinis meno kūrinys, galintis papuošti namus.   

 

Jei vertinate santūrumą ir egzotika ne prie širdies, namų paviršius galite papuošti granitu. Šis akmuo puikiai tinka didelio eismo zonoms. Granitas mažai dilus, mažai braižus, netrapus. Iš jo galite pasigaminti namų grilio stalą ir net dirbtuvių stalelį. Granitiniai baldų paviršiai bus tvirti ir ilgaamžiai, atsparūs temperatūrų kaitai, tiks viduje ir lauke. Granito būna fantastiškų raštų ir spalvų. 

 

Dar dvi akmens rūšys, puikiai derančios interjere prie daugelio stilių baldų - travertinas ir smiltainis. Šie akmenys ypač tinka interjeruose, kuriuose siekiama santūrumo ir paslėptos, į akis nekrintančios prabangos. Travertino ir smiltainio paviršiai atrodo šilti, jaukūs. Kaip ir kitus akmens gaminius, travertininius baldų paviršius reikia impregnuoti. Jei paviršius horizontalus, patartina užsandarinti natūralias travertino skylutes specialiu užpildu.

 

Puiki alternatyva įprastiems baldams - baldai iš dirbtinio akmens. Tokie baldai bus atsparūs vandeniui, todėl tiks vonioje, lauke, balkone. Juos bus lengva nuvalyti net ir didžiausio eismo zonose. Spintelės su plonytėmis presuoto akmens (dar vadinamo dirbtiniu granitu), keraminėmis ar porcelianinėmis durelėmis bus praktiškos virtuvėje ir vonioje. Ypač plonais 6-10 mm storio presuoto akmens ir keramikos lakštais apklijuoti baldai atrodys moderniai ir elegantiškai.

 

Kiečiausia ir minimalaus dilumo dirbtinio akmens medžiaga, toleruojanti maksimalų eismą patalpose yra presuotas akmuo. Minkščiausia, bet lanksti ir ypač patogi netaisyklingose, kampuotose, ovalo formos ar kitokiose patalpose - akrilinis akmuo. Iš akrilinio akmens galima pagaminti pačių neįprasčiausių formų baldus. Visų rūšių dirbtinis akmuo neporėtas, neabsorbuoja vandens. 


Corian solid surface logo
Gforma lieto akmens apdirbėjas logotipas
Arsenalas akmens apdirbėjai logotipas
Akmens apdirbėjas Veritas Ana logotipas
Akrilinio akmens gamintojas Staron logotipas
Informacija šioje svetainėje skirta asmeniniam klientų naudojimui. Čia pateiktus aprašymus, straipsnius ir nuotraukas draudžiama naudoti ar platinti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse, skelbimuose ar kitur komerciniais ir nekomerciniais tikslais be Balticstone raštiško sutikimo. 

Balticstone contacts: +370 609 98011