oniksas

 

Oniksas – tai pusbrangis akmuo, dizainerių mėgiamas dėl skirtingų spalvų bei vidinę struktūrą atskleidžiančių raštų. Šio akmens atspalviai dažnai kinta sluoksniais, sukurdami tikrą dramą. Onikso sudėtis yra tokia pati kaip agato, tik oniksas „banguoja“ ištisinėmis linijomis, o agato raštai sudaro apskritimus. Ši nuostabi apdailos medžiaga tiks net įnoringiausiam klientui, norinčiam sukurti jaukų ir ypatingą namų ar biuro stilių.

Įspūdingas ir interjere gana retas oniksas yra tikras atradimas kuriant dramatiškus namus ir prabangias viešąsias erdves. Dėl laidumo šviesai dizaineriai šį akmenį originaliai pritaiko baruose ir naktiniuose klubuose. Oniksas dažniausiai naudojamas apdailai - juo dengiami įvairūs paviršiai svetainėse, vonios kambariuose, jis tinka palangėms, mažiau - laiptams ir grindims. Oniksas trapus, todėl jį reikia prižiūrėti atidžiau nei kitus dekoratyvinius akmenis ir ypač saugoti nuo mechaninių pažeidimų. Šis akmuo neatsparus lauko temperatūros pokyčiams, todėl jis naudojamas tik vidaus apdailai. 

 

Natūralaus onikso akmens sienos ir barai būna laidūs šviesai ir suteikia prabangos restoranų interjerui

onikso savybės

  1. Pralaidus šviesai
  2. Vidutinio kietumo (pagal Moso skalę 6-7 balai)
  3. Trapus
  4. Neatsparus įbrėžimams
  5. Neatsparus lauko sąlygoms
  6. Porėtas
  7. Suteikia jaukumo
  8. Reikia impregnuoti

Peršviečiamas onikso baras namuose

Kam naudojamas oniksas

 

Dekoratyvinėms sienoms ir sienelėms

Svetainės stalviršiams ir baldų paviršiams

Virtuvės stalviršiams

Palangėms

Interjero akcentams

Židinių apdailai

Laiptams

Grindims

Sienoms

SPAonikso apdirbėjaionikso pavyzdžiai interjere


Akrilinio akmens apdirbėjai Gforma
Akrilinio akmens gamintojai corian
Kvarcinio akmens gamintojas Radianz
Akmens apdirbėjai Lietuvoje
Akrilinio akmens gamintojas Staron


Informacija šioje svetainėje skirta asmeniniam klientų naudojimui. Čia pateiktus aprašymus, straipsnius ir nuotraukas draudžiama naudoti ar platinti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse, skelbimuose ar kitur komerciniais ir nekomerciniais tikslais be Balticstone raštiško sutikimo.