Juodas lieto akmens stalviršis su praustuvu vonioje ir sienelė nuo purslų

Unikalios akrilinio akmens savybės

 

Aukštųjų technoligijų pagalba pagaminti akrilinio akmens stalviršiai nepelyja, nedūlėja, netrupa ir neišsidėvi. Į praktiškai nesenstančią medžiagą neįsiskverbia bakterijos, grybelių sporos, neįauga apnašos. Jei po dešimties ar dvidešimties metų paviršius nebeblizga, pakanka gaminį nupoliruoti, ir jis vėl bus kaip naujas, lyg ką tik pagamintas. Kaip taip gali būti? 


Kvarcinio akmens stalviršis virtuvėje atrodo puošniai ir neįgeria drėgmės

Kvarcinis akmuo džiugins ne tik virtuvėje

 

Kvarcinio akmens stalviršiai atrodo išties puikiai – elegantiški, dailų raštų ir itin patvarūs, jie paverčia namus tikra švente. Tik nebijokite jų gražumo - jie lengvai prižiūrimi. Viskas, ko jums reikės virtuvėje – tai kempinėlė, muilas ir vanduo. Savo tekstūra ir raštais tikrus akmenis primenantys dirbtinio kvarco lakštai buityje pranašesni už natūralų akmenį. Sužinokite, kodėl.


Virtuvės sala iš keraminio akmens su nuleistais šonais

Presuota keramika – kas tai?

 

Ši dirbtinio akmens rūšis skiriasi nuo kitų dviejų ne tik sudėtimi, bet ir gamybos ypatumais. Presuotos keramikos plokštumos atrodo ypač moderniai, pažvelgus sukuria lengvumo ir elegancijos įspūdį, bet tvirtumu ir atsparumu lenkia natūralų akmenį. Gamintojų teigimu, ši 100% natūrali medžiaga yra paskutinis aukščiausiųjų technologijų mados klyksmas. 


Plati palangė iš šviesaus keraminio akmens su calacata marburo raštu

Dirbtinio akmens paviršius lengva prižiūrėti

 

Kurdami modernius namus ar viešąsias erdves, tikrai išgirsite apie mažai priežiūros reikalaujančius ir interjere stilingai atrodančius dirbtinio akmens stalviršius. Jie neįgeria skysčių, juos lengva valyti, o spalvų paletė beveik beribė. Šios medžiagos tinka ne tik horizontaliems paviršiams, tokiems kaip stalai, vonios, praustuvai ar palangės, bet ir vertikaliems – baldų fasadams, kojoms, sienoms. 


Kas yra Moso skalė

Kas yra Moso skalė?

 

Minerologas Friedrikas Mohsas 1812 m. sukūrė skalę mineralų kietumui nustatyti. Jis išdėstė į eilę 10 labiausiai paplitusių mineralų pagal jų sugebėjimą braižyti vienas kitą. Mažiausią skalės vertę Mosas priskyrė minkščiausiam mineralui – talkui, kurį gali subraižyti visi mineralai, esantys aukščiau skalėje. Aukščiausiai skalėje yra dešimtuku įvertintas deimantas.