Natūralus ir dirbtinis akmuo interjere

Čia rasite natūralaus akmens ir dirbtinio akmens baldų ir architektūrinių detalių pavyzdžių iš privačių namų, viešųjų erdvių ir didelių verslo centrų. Tikimės, kad vartydami nuotraukas ne tik pasigrožėsite, bet ir lengviau apsispręsite dėl jūsų interjerui tinkančio akmens tipo ir detalių dizaino. Viena iš vis labiau mėgiamų naujovių - prabangiai atrodančios keraminio akmens dekoratyvinės sienos bei pertvaros, minimalistinės ir elegantiškos kvarcinio akmens palangės, dramatiškais raštais ir gyslomis išmargintos presuoto akmens židinių apdailos. 


stalviršiai

Stalviršių pavyzdžiai iš natūralaus ir dirbtinio akmens

plautuvės

Plautuvės ir praustuvai iš natūralaus ir dirbtinio akmens

vonios

Lietos vonios ir sienelės iš natūralaus ir dirbtinio akmens

dušai

Lieto akmens dušo padėklai ir sienelės iš natūralaus ir dirbtinio akmens

palangės

Palangės namuose ir biuruose iš natūralaus ir dirbtinio akmens

salos

Virtuvės salos gaminamos pagal užsakymą iš natūralaus ir dirbtinio akmens

stalai

Svetainės stalai iš natūralaus ir dirbtinio akmens

laiptai

Laiptai namams gaminami pagal užsakymą iš natūralaus ir dirbtinio akmens

baldai

Baldai iš natūralaus ir dirbtinio akmens praktiškesni ir modernūs

sienos

Marmurinės sienos ir pertvaros iš natūralių ir dirbtinių akmenų suteikia namams elegancijos

židiniai

Granitas ir keraminis akmuo atsparus ugniai ir braižymui, todėl idealiai tinka židinių apdailai

Grindys

Grindys iš balto carara marmuro plokščių tiks moderniuose ir prabangiuose namuose

registratūros

Registratūra viešbučio hole iš šviesai laidaus natūralaus onikso - meno kūrinys

barai

Restorano baras iš peršviečiamo prabangaus onikso akmens

daiktai

Namų dekoracijos ir aksesuarai iš marmuro ir granito

fasadai

Travertino fasadai atrodo jaukiai ir yra patvarūs

baseinai

Presuotas keraminis akmuo nepamainomas pirtyse ir baseinuose, nes atsparus drėgmei ir net ekstremaliam karščiui bei šalčiui

Klinikos

dirbtinis akmuo medicinos klinikų stalviršiams


 

natūralių akmenų dažniausiai interjero projektams naudojamas marmuras. Išvydus marmuro spalvų įvairovę ir subtilius gyslų piešinius, nesunku atspėti, kodėl. Šviesaus marmuro santūrumas suteikia ervei elegancijos ir lengvumo, tamsaus marmuro raštai – solidumo ir klasikinės prabangos. Pasižvalgykite po nuotraukų galeriją ir patys tuo įsitikinsite.

 

Granitas ir kvarcitas interjere išsiskiria savo kietumu ir ilgaamžiškumu. Šie akmenys neretai nustebina pasakiškomis spalvomis ir raštais. Įspūdinga išvaizda žavi ir onikso plokštės, kurios dizaineriams patinka dėl jų pralaidumo šviesai ir originalaus banguojančio piešinio. Kai pro onikso sieneles ir pertvaras iš kitos pusės sklinda šviesa, jos primena blausiai švytintį povandeninį pasaulį. 

 

Elegantiški ir tvirti dirbtinio akmens stalviršiai savo grožiu nenusileidžia gaminiams iš natūralaus akmens. Kvarcinio akmens, presuoto akmens, keramikos bei porceliano stalviršiai paverčia namus tikra švente, nes jie itin praktiški ir lengvai prižiūrimi. Viskas, ko jums reikės virtuvėje – tai kempinėlė, muilas ir vanduo. Į šias neporėtas medžiagas neįsigeria skysčiai. Jei išliesite burokėlių sulčių ar pribarstsite kario, nebus jokių bėdų. Nuvalius stalviršį, dėmių neliks. Galėsite pamiršti vaškus ir impregnantus.

 

Viešųjų vietų architektūriniuose projektuose ypač populiari medžiaga yra akrilinis akmuo, dar vadinamas lietu akmeniu. Nustebsite, kaip puikiai lieto akmens baldai tinka viešbučiuose, restoranuose, baseinuose ir poliklinikose. Šių paviršių beveik nereikia prižiūrėti! Akrilinio akmens stalviršiai neskleidžia į aplinką cheminių junginių, todėl tokius baldus namuose gali turėti alergiški žmonės. Akrilinio akmens gaminiai atitinka higienos reikalavimus restoranams ir gydymo įstaigoms. Ligoninėse ir operacinėse įrengiamos plautuvės ir stalai iš akrilinio akmens.

 


Meganite solid surface logo
Gforma lietas akmuo logo
Arsenalas logo
Avant logo
Staron logo
Informacija šioje svetainėje skirta asmeniniam klientų naudojimui. Čia pateiktus aprašymus, straipsnius ir nuotraukas draudžiama naudoti ar platinti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse, skelbimuose ar kitur komerciniais ir nekomerciniais tikslais be Balticstone raštiško sutikimo. 

Balticstone +370 609 98011

info@balticstone.lt