Kaip Atnaujinti senus Akmens paviršius?

Marmurinės grindys nebeblizga?

Nusidėvėjo granitiniai laiptai? 

Susibraižė stalviršis? 

 

Ne bėda - akmenį interjere galima atnaujinti! Šlifuojant akmens paviršių pašalinami subraižymai ir neišplaunamos dėmės, poliruojant jam grąžinamas ankstesnis blizgesys. Kristalizavimas sutvirtina akmens paviršių ir išryškina spalvas. Impregnuoti akmens stalviršiai ir grindys tampa atsparūs cheminių priemonių ir vandens poveikiui.

 

Patikėkite akmens paviršius priežiūros profesionalams 

 

Akmens Giluminis valymas

Atliekant akmens giluminį valymą specialiomis šveitimo mašinomis pašalinami nešvarumai, purvas ir dėmės iš gilesnių sluoksnių. Išvalytus paviršius galima impregnuoti, kristalizuoti, poliruoti, suteikiant apsaugą jau švariam paviršiui. Taip atnaujinami granitiniai ir marmuriniai stalviršiai, palangės, sienos, grindys, laiptai, terasos. 

 

Šlifavimas ir poliravimas

Senas marmuro, travertino, smiltainio, kvarcito ar granito grindis galima atnaujinti jas šlifuojant ir poliruojant. Dažniausiai šlifuojamos marmurinės grindys ir stalviršiai. Tą daryti reikėtų, kai akmuo subraižo, nusitrina, atsiranda neišvalomų dėmių. Šlifavimo metu akmens paviršius išlyginamas, panaikinamos dėmės. Poliruojant grindims ar stalviršiui suteikiamas blizgesys. Tada akmenį galima kristalizuoti bei impregnuoti.

 

KRISTALIZAVIMAS

Kristalizuojant marmuro paviršius sutankinams ir sutvirtinamas, todėl pasidaro atsparus mechaniniam poveikiui. Proceso metu akmenį veikia tam tikros cheminės medžiagos ir stipri trintis. Dėl šių veiksnių ir išsiskiriančios šilumos marmuras keičia savo cheminę sudėtį ir savybes. Kristalizuotas paviršius - tai ne papildomas apsaugos sluoksnis, kurį būtų galima pašalinti stipriais valikliais. Suformuojamas tvirtesnis ir tankesnis paties akmens paviršius. Kristalizavimas suteikia marmurui veidrodinį blizgesį, apsaugo nuo įbrėžimų, sumažina slydimą, palengvina valymą ir priežiūrą. Kristalizuotų paviršių nebereikia saugoti nuo trinties, jie atstumia skysčius. Praradę blizgesį granitiniai paviršiai taip pat sėkmingai kristalizuojami. 

 

IMPREGNAVIMAS

Marmuro, granito, travertino stalviršius, grindis, laiptus ir kitus paviršius reikia periodiškai impregnuoti. Akmens paviršiai impregnuojami aukščiausios kokybės impregnantais, kurie apsaugo juos nuo skysčių bei cheminių ir riebalinių dėmių. Pagal kliento pageidavimus impregnuoti galima impregnantais, nekeičiančiais akmens paviršiaus spalvos arba priešingai - suteikiant akmens spalvą ir raštą išryškinantį „šlapio paviršiaus“ efektą. 

 

 

Švaros specialistai dirba pažangiausia pasaulyje Klindex akmens šlifavimo ir poliravimo įranga, naudoja naujausias akmens atnaujinimo technologijas ir medžiagas. Darbas vyksta be dulkių, o atnaujintais paviršiais galima naudotis iš karto. Patalpų nereikia uždaryti ilgesniam nei kelių valandų laikotarpiui. Daugiau informacijos apie akmens atnaujinimo darbus rasite Švaros specialistų internetiniame puslapyje. 

 

Nusprendėte, kad jums reikia akmens atnaujinimo paslaugų? Skaitykite plačiau kaip atnaujinami natūralaus akmens paviršiai ir sužinokite, kaip vyksta darbai.

 


Meganite solid surface logo
Gforma lietas akmuo logo
Arsenalas logo
Avant logo
Staron logo
Informacija šioje svetainėje skirta asmeniniam klientų naudojimui. Čia pateiktus aprašymus, straipsnius ir nuotraukas draudžiama naudoti ar platinti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse, skelbimuose ar kitur komerciniais ir nekomerciniais tikslais be Balticstone raštiško sutikimo. 

Balticstone +370 609 98011

info@balticstone.lt