plautuvės ir praustuvai iš akmens


Nuomonė: akmuo vonios praustuvams ir virtuvės plautuvėms

 

Renkantis medžiagą vonios praustuvui ir virtuvės plautuvei svarbiausia, kad ji būtų kuo mažesnio porėtumo, t.y. kuo mažiau įgertų drėgmės ir būtų lengvai valoma. Taip pat svarbu, kad vandens lašai nuo sienelių nesisunktų pro sudūrimus stalviršio kraštuose gilyn į mikroskopinius plyšelius.

 

Čia puikus sprendimas yra akrilinis akmuo. Iš akrilinio akmens galima pagaminti bet kokios formos ir dydžio virtuvės plautuvę ar vonios praustuvą bei integruoti juos į stalviršį. Pagaminus baldą sudūrimų vietose nelieka jokių jungimo žymių. Vidinius ir išorinius sudūrimo kampus galima užapvalinti, kad viena plokštuma nepastebimai pereitų į kitą. Lieti stalviršiai atrodo vientisi.

 

Akrilinio akmens įgeriamumas beveik nulinis, todėl tokie stalviršiai nepelyja ir lengvai valosi. Sudaromos nepalankios sąlygoms daugintis bakterijoms ir grybeliams, kuriems patinka mikroskopiniuose plyšiuose susikaupę nešvarumai ir užsistovėjusi drėgmė. O lieti stalviršiai - vientisi. Jie ypač tinka viešose vietose (pvz. WC), kur didelis žmonių judėjimas ir daug drėgmės.

 

Puiki medžiaga plautuvėms ir vonios stalviršiams yra ir kvarcinis akmuo bei keraminis akmuo. Nors jų įgeriamumas taip pat beveik nulinis, tačiau pagaminus baldą sudūrimai šiek tiek matosi. Juose labiau užsilaiko drėgmė bei nešvarumai, kuriuos galima išvalyti šepetėliu.

 

Vonioje gražiai atrodo ir natūralaus akmens praustuvai bei stalviršiai, tačiau tai nėra praktiškiausias variantas, jei vonia dažnai naudojama. Norint išlaikyti nepriekaištingą natūralaus akmens išvaizdą, tikro akmens gaminius reikia reguliariai impregnuoti, neleisti ant jų užsistovėti drėgmei. Kitaip akmuo tampa dėmėtas, gali atsirasti pelėsis. 

 

Visi natūralūs akmenys yra porėti, todėl į juos prasiskverbia vanduo. Peršlapęs akmuo ilgai džiūsta, kol iš vidaus išgaruoja visa drėgmė. Impregnavus akmeninius paviršius, į juos drėgmė neįsiskverbia. Impregnuoti akmens paviršiai mažiau teplūs.


Corian solid surface logo
Gforma lieto akmens apdirbėjas logotipas
Arsenalas akmens apdirbėjai logotipas
Akmens apdirbėjas Veritas Ana logotipas
Akrilinio akmens gamintojas Staron logotipas
Informacija šioje svetainėje skirta asmeniniam klientų naudojimui. Čia pateiktus aprašymus, straipsnius ir nuotraukas draudžiama naudoti ar platinti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse, skelbimuose ar kitur komerciniais ir nekomerciniais tikslais be Balticstone raštiško sutikimo. 

Balticstone contacts: +370 609 98011