Dirbtinis akmuo medicinos įstaigose


Nuomonė: dirbtinis akmuo medicinos įstaigoms

 

Renkantis medžiagą medicinos įstaigų stalviršiams, plautuvėms ir baldams vienareikšmiškai nepamainomas yra akrilinis akmuo, dar vadinamas lietu akmeniu. Gaminiai iš akrilinio akmens būna vientisi: kad ir kokio dydžio baldas, visos jo dalys tvirtai sujungiamos be mažiausio tarpelio, be jokių siūlių ir žymių. Tai labai supaprastina baldų priežiūrą, nes nelieka net mikroskopinių tarpelių nešvarumams kauptis. Žinomų brendų akrilinio akmens medžiagos (pvz. Corian, Staron, Meganite) turi reikiamus higienos sertifikatus, todėl plačiai naudojamos medicinos įstaigose.

 

Iš akrilinio akmens plokštės aukštoje temperatūroje išlankstomos bet kokių formų ir dydžio medicinos įstaigoms pritaikyti baldai, darbastaliai, chirurginės ir kitokios plautuvės. Akrilinio akmens detalės lengvai integruojamos tarpusavyje be tarpų. Ši medžiaga neporėta, jos įgeriamumas praktiškai nulinis, todėl jei ant akrilinio akmens darbastalio išliesite spalvotų skysčių ar stipriai ištepsite, visus nešvarumus nesunkiai nuvalysite paprastomis indų plovimo priemonėmis. Net palikus balas ant balto akrilinio akmens darbastalio ir po kelių dienų nuvalius jas muiluotu vandeniu, žymių neliks. Tokie stalviršiai vertinami ligoninėse, gydyklose.

 

Akrilinio akmens stalviršiai neskleidžia į aplinką cheminių junginių, todėl tokius baldus savo aplinkoje gali turėti alergiški žmonės. Tai dar viena šios medžiagos savybė, dėl kurios akrilinis akmuo mėgiamas odontologijos klinikose, ligoninėse, poliklinikose. Operacinėse dažnai įrengiamos plautuvės ir stalai iš akrilinio akmens. Į medicininį akrilinio akmens darbastalį integruojamos ne tik plautuvės, bet ir įrankių laikymo talpos, plovyklos, dušai, atliekų stalčiai, šiukšliadėžės, rozečių blokai bei kiti reikalingi elementai.


Corian solid surface logo
Gforma lieto akmens apdirbėjas logotipas
Arsenalas akmens apdirbėjai logotipas
Akmens apdirbėjas Veritas Ana logotipas
Akrilinio akmens gamintojas Staron logotipas
Informacija šioje svetainėje skirta asmeniniam klientų naudojimui. Čia pateiktus aprašymus, straipsnius ir nuotraukas draudžiama naudoti ar platinti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse, skelbimuose ar kitur komerciniais ir nekomerciniais tikslais be Balticstone raštiško sutikimo. 

Balticstone contacts: +370 609 98011