interjero daiktai iš natūralaus ir dirbtinio akmens


Nuomonė: daiktai ir interjero detalės iš akmens

 

Ar jau pagalvojote apie dailius interjero aksesuarus iš natūralaus akmens? Jei ant sienų, nišose ar balduose įkomponuosite marmuro, kvarcito, travertino detalių, tikrai paversite savo interjerą išskirtiniu. O jei akmens aksesuarai derės prie akmeninio židinio, grindų, palangių, stalviršių, interjeras bus dar unikalesnis. Tokiuose namuose ne tik mėgausitės grožiu, bet ir nustebinsite užsukusius svečius.

 

Interjero detalėms pasirinkę marmurą, suteiksite erdvei klasikinės prabangos. Tai gali būti marmurinis šviestuvo pagrindas ar gaubtas, marmurinai lentynėlių ar sienos nišų apvadai. Marmurinės detalės svetainėje, miegamajame ar virtuvėje nereikalaus daug priežiūros, o estetinį skirtumą tikrai pajusite. Vidaus namų erdves labai puošia marmurinės žvakidės, o terasoje ar balkone galite įkurdinti marmurinį kubą su pagalvėle. Taip marmurą naudoti ir gražu, ir praktiška. 

 

Jei įprastą elektros lemputę paslėpsite po šviesai laidžiu onikso gaubtu, ji vakarais jaukiai švies, išryškindama akmens raštus. Jei įtaisysite LED juostas oniksu apdailintose sienų nišose, jas irgi išradingai paversite naktiniais žibintais. Oniksinių interjero detalių galima pamatyti prabangių verslo centrų, viešbučių foje, restoranuose, baruose. Šviesą praleidžia prabangus akmuo kvarcitas, kurio įspūdingos spalvos irgi išryškėja apšvietus iš kitos pusės.

 

O kur dar egzotiniai brangakmeniaiEgzotinės plokštės priklausomai nuo jas sudarančių akmenų rūšies dažniausiai būna daugiau ar mažiau laidžios šviesai. Įsivaizduokite peršviečiamas mėlyno agato, violetinio ametisto, rožinio kvarcito interjero detales. Dramatiškai atrodo ir neperšviečiamos raudono jaspio, žalsvo amazonito, rusvai oranžinės tigro akies, suakmenėjusios medienos aksesuarai. Kiekvienas toks daiktas  - tai vienetinis meno kūrinys.   

 

Jei vertinate santūrumą ir jums egzotika ne prie širdies, namų puošybos detales galite susikurti iš granito. Granito būna fantastiškų raštų ir spalvų. Dar dvi santūraus akmens rūšys, puikiai derančios prie daugelio interjero stilių ir baldų - travertinas ir smiltainis. Šie akmenys ypač tinka interjeruose, kuriuose siekiama paslėptos, į akis nekrintančios prabangos. Travertino ir smiltainio aksesuarai atrodo jaukūs ir šilti. 

 

Puiki alternatyva natūraliam akmeniui - namų aksesuarai iš dirbtinio akmens. Tokios interjero detalės atsparios vandeniui, todėl tiks vonioje, lauke, balkone. Iš dirbtinio akmens galima pasigaminti patogią terasos ar balkono dėžę, lauko spintą. Dirbtinis akmuo gali būti praktiškas pakaitalas įprastinėms baldinėms plokštėms. Dirbtinio akmens detales lengva valyti, galima plauti, joms nebaisus lietus ar šlapdriba. 

 

Interjero daiktams ir detalėms kurti ypač tinka lietas akrilinis akmuo. Jis lankstus, todėl iš jo pagaminti daiktai dažnai primena skulptūras. Lietas akmuo patogus mažose, kampuotose, ovalo formos ar kitokiose patalpose, nes daikto formas galima visiškai pritaikyti prie erdvės jos neapkraunant. Lieto akmens detalės gali atkartoti kambario architektūrines formas. Iš akrilinio akmens galima sukurti pačių neįprasčiausių interjero detalių. Jis tinka gaminti įspūdingiems šviestuvams, šviestuvų kojoms, veidrodžių stovams, meniškiems gėlių vazonams.

 

Akrilinis akmuo - puiki medžiaga gaminti virtuvės ir vonios baldų cokoliams, nes jis atsparus drėgmei ir lengvai valomas. Iš lieto akmens gaminamos virtuvės plautuvių uždangos, pjaustymo lentelės, slankiojančios virtuvės sienelės virš stalviršio, nišų durelės ir kitoki praktiški dalykai. Gražiai atrodo iš plonų akrilinio akmens lakštų išfrezuotos kambarių pertvaros, radijatorių uždangos. Tokios uždangos ne tik puošia, bet ir yra praktiškos, nes lengvai valomos, nebijo vandens ir nekeičia formos dėl drėgmės ar temperatūrų skirtumo. Visų rūšių dirbtinis akmuo yra praktiškesnis kasdienėje buityje už natūralų akmenį.


Meganite solid surface logo
Gforma lietas akmuo logo
Arsenalas logo
Avant logo
Staron logo
Informacija šioje svetainėje skirta asmeniniam klientų naudojimui. Čia pateiktus aprašymus, straipsnius ir nuotraukas draudžiama naudoti ar platinti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse, skelbimuose ar kitur komerciniais ir nekomerciniais tikslais be Balticstone raštiško sutikimo. 

Balticstone +370 609 98011

info@balticstone.lt