interjero daiktai iš natūralaus ir dirbtinio akmens


Nuomonė: daiktai ir interjero detalės iš akmens

 

Tik pagalvokite apie interjero aksesuarus iš dailaus akmens! Jei sienose ar balduose įkomponuosite marmuro, kvarcito, travertino ar granito detalių, paversite savo interjerą išskirtiniu. O jei akmens aksesuarai derės prie akmeninio židinio, grindų, palangių, stalviršių, jūsų interjeras bus dar unikalesnis. Tokiuose namuose ne tik mėgausitės grožiu, bet ir nustebinsite užsukusius svečius.

 

Interjero detalėms pasirinkę marmurą, suteiksite erdvei klasikinės prabangos. Tai gali būti marmurinis šviestuvo pagrindas ar gaubtas, marmurinai lentynėlių ar sienos nišų apvadai. Marmurinės detalės svetainėje, miegamajame ar virtuvėje nereikalaus daug priežiūros, o skirtumą tikrai pajusite. Taip marmurą naudoti ir gražu, ir praktiška. 

 

Jei šviestuvą paslėpsite po šviesai laidžiu onikso gaubtu, jis vakarais įjungtas magiškai švytės. Jei įtaisysite LED juostas po oniksu apdailintose sienų nišose, jas paversite jaukiais naktiniais žibintais. Oniksinių interjero detalių galima pamatyti prabangių verslo centrų, viešbučių foje, restoranuose, baruose. Šviesą praleidžia ir prabangus akmuo kvarcitas, kurio įspūdingos spalvos irgi išryškėja apšvietus iš kitos pusės.

 

O kur dar egzotiniai brangakmeniai! Egzotinės plokštės priklausomai nuo jas sudarančių akmenų rūšies dažniausiai būna daugiau ar mažiau laidžios šviesai. Įsivaizduokite peršviečiamas mėlyno agato, violetinio ametisto, rožinio kvarcito interjero detales. Dramatiškai atrodo ir neperšviečiamos raudono jaspio, žalsvo amazonito, rusvai oranžinės tigro akies, suakmenėjusios medienos aksesuarai. Kiekvienas toks daiktas  - tai vienetinis meno kūrinys.   

 

Jei vertinate santūrumą ir egzotika ne prie širdies, namų puošybos detales galite susikurti iš granito. Granito būna fantastiškų raštų ir spalvų. Dar dvi akmens rūšys, puikiai derančios interjere prie daugelio stilių baldų - travertinas ir smiltainis. Šie akmenys ypač tinka interjeruose, kuriuose siekiama santūrumo ir paslėptos, į akis nekrintančios prabangos. Travertino ir smiltainio aksesuarai atrodo šilti, jaukūs. 

 

Puiki alternatyva natūraliam akmeniui - namų aksesuarai iš dirbtinio akmens. Tokios namų detalės bus atsparios vandeniui, todėl tiks vonioje, lauke, balkone kaip pakaitalas įprastinėms baldinėms plokštėms. Dirbtinio akmens detales bus lengva nuvalyti net ir didžiausio eismo zonose. Spintelės su plonytėmis presuoto akmens (dar vadinamo dirbtiniu granitu), akrilinio akmens, keraminėmis ar porcelianinėmis durelėmis praktiškos virtuvėje ir vonioje. Ypač plonais 6-10 mm storio presuoto akmens ir keramikos lakštais apklijuotos sienų nišos atrodo moderniai ir elegantiškai. 

 

Kiečiausia ir minimalaus dilumo dirbtinio akmens medžiaga, toleruojanti maksimalų eismą patalpose yra presuotas akmuo. Minkščiausia, bet lanksti ir ypač patogi netaisyklingose, kampuotose, ovalo formos ar kitokiose patalpose - akrilinis akmuo. Iš akrilinio akmens galima pagaminti pačių neįprasčiausių formų interjero detalių. Jis tinka gaminti įspūdingiems šviestuvams, šviestuvų kojoms, veidrodžių pastamentams, meniškiems gėlių vazonams.

 

Akrilinis akmuo - nuostabi medžiaga gaminti virtuvės baldų ir vonios baldų cokoliams, nes atspari drėgmei ir lengvai valoma. Iš lieto akmens gaminamos plautuvių uždangos, pjaustymo lentelės. Gražiai atrodo iš plonų akrilinio akmens lakštų išfrezuotos pertvarinės sienelės, radijatorių uždangos. Jos praktiškos, nes lengvai valomos, nebijo vandens ir nekeičia formos dėl drėgmės ir temperatūrų skirtumo. Visų rūšių dirbtinis akmuo neporėtas, neabsorbuoja vandens.


Corian solid surface logo
Gforma lieto akmens apdirbėjas logotipas
Arsenalas akmens apdirbėjai logotipas
Akmens apdirbėjas Veritas Ana logotipas
Akrilinio akmens gamintojas Staron logotipas
Informacija šioje svetainėje skirta asmeniniam klientų naudojimui. Čia pateiktus aprašymus, straipsnius ir nuotraukas draudžiama naudoti ar platinti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse, skelbimuose ar kitur komerciniais ir nekomerciniais tikslais be Balticstone raštiško sutikimo. 

Balticstone contacts: +370 609 98011