Dušo padėklo, dušo suolo ar sienelių medžiaga turi būti kuo mažesnio porėtumo, kad įgertų kuo mažiau drėgmės. Taip pat svarbu, kad drėgmė nesisunktų pro plokščių sudūrimus į mikroskopinius plyšelius. Dušo padėklams gaminti ypač tinka akrilinis akmuo. Žinomi akrilinio akmens gamintojai parduoda ir standartinius įvairių išmatavimų ir formų dušo padėklus. Gamyklinis akrilinio akmens dušo padėklas bus pigesnis nei pagamintas pagal užsakymą, todėl prieš projektuojant vertėtų pavartyti akrilinio akmens firmų katalogus.
Iš akrilinio akmens galima sukurti bet kokios formos ir dydžio dušo padėklą bei sujungti jį su dušo sienomis be tarpų ir be matomų žymių. Vidinių kampų sudūrimai šiek tiek užapvalinami, kad vaizdas būtų dar estetiškesnis ir būtų patogu valyti. Akrilinį dušo padėklą galima derinti su kitomis medžiagomis - kvarciniu, keraminiu akmeniu, porcelianu. Šiomis medžiagomis klojamos ir dušo grindys - tai puikus pasirinkimas. Dirbtinio akmens įgeriamumas beveik nulinis, todėl toks dušas nepelys ir lengvai valysis.
Įspūdingai atrodo ir dušai iš natūralaus akmens, tačiau jie mažiau praktiški, jei dažnai naudojami. Norint išlaikyti nepriekaištingą natūralaus akmens išvaizdą, tikro akmens gaminius reikia impregnuoti, neleisti ant jų užsistovėti drėgmei. Kitaip akmuo tampa dėmėtas, gali atsirasti pelėsis. Visi natūralūs akmenys yra porėti, į juos prasiskverbia vanduo. Šią problemą išsprendžia akmens impregnantai, kuriuos reikia naudoti reguliariai. Iš natūralaus akmens luito galima pagaminti vientisą dušo padėklą be sudūrimų. Dušo sienoms tinka bet kuri akmens masės medžiaga, tačiau tose vietose, kurios kontaktuoja su vandeniu, dirbtinis akmuo yra praktiškesnis. Natūralus akmuo patogesnis sausose patalpose.