Svetainės stalai ir kavos staleliai iš akmens


Nuomonė: akmuo stalo paviršiui

 

Svetainės stalo ar kavos stalelio plokštumai puikiai tiks ir natūralus, ir dirbtinis akmuo. Akmens raštų įvairovė praktiškai begalinė, galima nevaržomai eksperimentuoti ir vien stalo dėka sukurti išskirtinį namo, buto ar viešųjų erdvių interjerą. Akmeninis stalas su ryškiais raštais suteiks erdvei dramatiškumo, švelnių raštų akmuo sukurs klasikinės santūrios prabangos įspūdį ir subtiliai prisidės prie bendro patalpos stiliaus. 

 

Jei renkatės medžiagą virtuvės stalui, praktiškesnis už natūralų bus dirbtinis akmuo. Čia svarbu, kad stalo plokštuma būtų kuo mažesnio porėtumo, t.y. kuo mažiau įgertų drėgmės ir būtų lengvai valoma. Dirbtinio akmens įgeriamumas beveik nulinis, todėl toks stalo paviršius nereikalaus daug priežiūros ir nesukels galvos skausmo. Puiki medžiaga virtuvės stalo plokštumai yra dirbtinis kvarcinis ir keraminis akmuo. Presuoto akmens įgeriamumas taip pat beveik nulinis, toks stalas bus praktiškas.

 

Kitaip nutiktų, jei virtuvės stalo paviršiui pasirinktumėte marmurą. Ant marmurinio paviršiaus tuoj atsiras dėmių nuo padėtų vaisių ar lašelio acto, vyno bei kitokių skysčių, ypač rūgštinės kilmės. Marmuras virtuvėje pareikalaus daug jūsų dėmesio ir laiko, todėl stalui verčiau pasirinkite kitą medžiagą su panašiais raštais ir nesukite galvos. Jei primygtinai norite natūralaus akmens, praktiškesnis pasirinkimas už marmurą bus granitas ar kvarcitas.

 

Kad ir kokį natūralų akmenį pasirinksite savo stalui, norėdami išlaikyti nepriekaištingą jo išvaizdą, paviršių turėsite reguliariai impregnuoti. Kitaip natūralus akmuo greitai taps dėmėtas, gali atsirasti pelėsis. Visi akmenys yra porėti, į juos prasiskverbia vanduo ir ilgai neišgaruoja. Impregnavus akmeninius paviršius, į juos drėgmė kurį laiką neįsiskverbia, bet impregnuoti reikės vėl ir vėl. Dirbtinio akmens medžiagų, kitaip nei natūralaus akmens, impregnuoti nereikia.

 


Corian solid surface logo
Gforma lieto akmens apdirbėjas logotipas
Arsenalas akmens apdirbėjai logotipas
Akmens apdirbėjas Veritas Ana logotipas
Akrilinio akmens gamintojas Staron logotipas
Informacija šioje svetainėje skirta asmeniniam klientų naudojimui. Čia pateiktus aprašymus, straipsnius ir nuotraukas draudžiama naudoti ar platinti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse, skelbimuose ar kitur komerciniais ir nekomerciniais tikslais be Balticstone raštiško sutikimo. 

Balticstone contacts: +370 609 98011