stalviršiai iš dirbtinio ir natūralaus akmens


Nuomonė: akmuo virtuvės stalviršiui

 

Virtuvėje svarbiausia patogumas. O koks stalviršis virtuvėje patogiausias? Atsparus drėgmei, dėmėms, karščiui, smūgiams bei lengvai prižiūrimas. Svarbu ne tik, kad darbastalį būtų lengva nuvalyti, bet ir kad jis nebūtų teplus. Jei išsilieję skysčiai paliks dėmių, teks nuolat šokti aplink stalviršį tam, kad virtuvėje palaikytumėte gerą vaizdą ir švarą.

 

Itin svarbi virtuvinio stalviršio medžiagos savybė - mažas įgeriamumas, t. y. mažas porėtumas. Ne mažiau svarbu, kad stalviršis būtų atsparus aukštai temperatūrai. Tuomet galėsite ant jo padėti karštus puodus ar bent jau nesijaudinsite, jei taip trumpam nutiks. Idealus virtuvės stalviršis yra nebraižus - ant tokio galite be baimės dėti stalo įrankius ir lėkštes, trinti šluoste ar prireikus greitai atsiriekti duonos be pjaustymo lentelės. Kita pageidautina virtuvės stalviršio savybė - jis neturi būti trapus, kad netyčia kaukštelėjus puodu, keptuve ar indais nenutrupėtų briaunos.

 

Visais šiais atžvilgiais virtuvėje ypač patogūs dirbtinio akmens stalviršiai. Kiečiausi ir atspariausi stalviršiai - presuoto akmens, dar vadinamo dirbtiniu granitu, ir  kvarcinio akmens. Puikiai dėvisi keramika ir akrilinis akmuo. Natūralus akmuo - taip pat nuostabus pasirinkimas, tik virtuvėje natūralaus akmens stalviršiai reikalaus ypatingos priežiūros. Tikėtina, kad greit pavargsite juos saugoti, impregnuoti, prižiūrėti. 


Corian solid surface logo
Gforma lieto akmens apdirbėjas logotipas
Arsenalas akmens apdirbėjai logotipas
Akmens apdirbėjas Veritas Ana logotipas
Akrilinio akmens gamintojas Staron logotipas
Informacija šioje svetainėje skirta asmeniniam klientų naudojimui. Čia pateiktus aprašymus, straipsnius ir nuotraukas draudžiama naudoti ar platinti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse, skelbimuose ar kitur komerciniais ir nekomerciniais tikslais be Balticstone raštiško sutikimo. 

Balticstone contacts: +370 609 98011