virtuvės salos iš natūralaus ir dirbtinio akmens


Nuomonė: akmuo virtuvės salai

 

Virtuvės salai tinka ir natūralus, ir dirbtinis akmuo. Dėl praktiškumo verčiau rinktis dirbtinį, ypač jei virtuvės saloje įmontuota plautuvė. Dažniausiai virtuvės salos medžiaga pasirenkama tokia pati kaip ir virtuvės stalviršio. Galima derinti ir kitą medžiagą. Virtuvėje svarbiausia patogumas, todėl salos paviršius turėtų būti atsparus drėgmei, dėmėms, karščiui, smūgiams bei lengvai prižiūrimas. Svarbu ne tik, kad salą būtų lengva nuvalyti, bet ir kad ji nebūtų tepli. Jei išsilieję skysčiai ant salos paliks dėmių, teks nuolat ja rūpintis, kad virtuvėje palaikytumėte gerą vaizdą ir švarą.

 

Pageidaujama virtuvinės salos medžiagos savybė - mažas įgeriamumas, t. y. mažas porėtumas. Puiku, jei salos paviršius atsparus aukštai temperatūrai. Tuomet galėsite ant jo padėti karštus puodus ar bent jau nesijaudinsite, jei trumpam padės kas nors kitas. Idealus virtuvės salos paviršius yra nebraižus - ant tokio galite be baimės dėti stalo įrankius ir lėkštes, trinti šluoste ar prireikus greitai atsiriekti duonos be pjaustymo lentelės. Kita pageidautina virtuvinės salos savybė - jos paviršius neturi būti trapus, kad netyčia kaukštelėjus puodu, keptuve ar indais nenutrupėtų briaunos.

 

Visais šiais atžvilgiais virtuvėje ypač patogūs dirbtinio akmens stalviršiai. Kiečiausi ir atspariausi stalviršiai - presuoto akmens, dar vadinamo dirbtiniu granitu, ir  kvarcinio akmens. Puikiai dėvisi keramika ir akrilinis akmuo. Natūralus akmuo - taip pat nuostabus pasirinkimas, tik virtuvėje jis reikalaus ypatingos priežiūros. Tikėtina, kad greit pavargsite natūralų akmenį saugoti, impregnuoti, prižiūrėti. Dirbtinio akmens raštų įvairovė praktiškai begalinė, galima nevaržomai eksperimentuoti ir vien salos dėka sukurti išskirtinį virtuvės interjerą. 

 


Corian solid surface logo
Gforma lieto akmens apdirbėjas logotipas
Arsenalas akmens apdirbėjai logotipas
Akmens apdirbėjas Veritas Ana logotipas
Akrilinio akmens gamintojas Staron logotipas
Informacija šioje svetainėje skirta asmeniniam klientų naudojimui. Čia pateiktus aprašymus, straipsnius ir nuotraukas draudžiama naudoti ar platinti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse, skelbimuose ar kitur komerciniais ir nekomerciniais tikslais be Balticstone raštiško sutikimo. 

Balticstone contacts: +370 609 98011