Akmens apdaila Pirtyse, Saunose ir baseinuose


Nuomonė: akmuo saunoms ir baseinams

 

Renkantis medžiagą saunoms ir baseinams svarbiausia, kad ji būtų kuo mažesnio porėtumo, t.y. kuo mažiau įgertų drėgmės. Idealios medžiagos drėgnose patalpose - visų rūšių dirbtinis akmuo. Iš akrilinio akmens galima sukurti bet kokios formos ir dydžio baseino ar pirties sienas bei sujungti jas be tarpų ir be matomų žymių, o sudūrimus užapvalinti. Akrilinį akmenį galima derinti su kvarciniu, keraminiu akmeniu, porcelianu. Šiomis medžiagomis galima iškloti ir dušo grindis - tai puikus pasirinkimas.  Dirbtinio akmens įgeriamumas beveik nulinis, todėl tokios patalpos nepelys ir lengvai valysis.

 

Įspūdingai atrodo ir natūralaus akmens baseinai bei pirtys, tačiau natūralus akmuo drėgnose vietose yra mažiau praktiškas, nes reikalauja daug priežiūros. Norint išlaikyti nepriekaištingą natūralaus akmens išvaizdą, tikro akmens gaminius reikia impregnuoti, neleisti ant jų užsistovėti drėgmei. Kitaip akmuo tampa dėmėtas, atsiranda pelėsių. Visi natūralūs akmenys yra porėti, į juos prasiskverbęs vanduo ilgai neišgaruoja. Kur kas praktiškesnis sprendimas - natūralų akmenį naudoti baseinų detalėms ir puošybai. Pirčių ir saunų sienoms tinka bet kuri akmens masės medžiaga, tačiau tose vietose, kurios kontaktuoja su vandeniu, dirbtinis akmuo laikui bėgant įrodys, kad yra praktiškesnis. Natūralus akmuo sausose patalpose nereikalauja daug priežiūros.


Corian solid surface logo
Gforma lieto akmens apdirbėjas logotipas
Arsenalas akmens apdirbėjai logotipas
Akmens apdirbėjas Veritas Ana logotipas
Akrilinio akmens gamintojas Staron logotipas
Informacija šioje svetainėje skirta asmeniniam klientų naudojimui. Čia pateiktus aprašymus, straipsnius ir nuotraukas draudžiama naudoti ar platinti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse, skelbimuose ar kitur komerciniais ir nekomerciniais tikslais be Balticstone raštiško sutikimo. 

Balticstone contacts: +370 609 98011