registratūros ir reprezentaciniai baldai


Nuomonė: registratūros iš akmens

 

Reprezentaciniams firmos baldams pasirinkę natūralų ar dirbtinį akmenį, visą erdvę paversite išskirtine. O jei akmens plokštė, iš kurios pagaminta registratūra, derės prie patalpos grindų, langų apvadų, palangių ar sienų detalių, jūsų įmonės interjeras taps nepakartojamu. Tokiame biure ne tik mėgausitės grožiu, bet ir nustebinsite užsukusius svečius.

 

Registratūrai pasirinkę marmurą, suteiksite erdvei klasikinės prabangos. O pasirinkę šviesai laidų oniksinį marmurą ir viduje įtaissę LED juostą ar kitokį apšvietimą, visą baldą priversite švytėti vos spustelėję šviesos jungiklį. Onikso registratūrų galima pamatyti prabangių verslo centrų, viešbučių foje, restoranuose, baruose. Šviesą praleidžia ir prabangus akmuo kvarcitas, kurio įspūdingos spalvos idar labiau išryškėja apšvietus kvarcito plokštę iš kitos pusės.

 

O kur dar egzotiniai brangakmeniai! Egzotinės plokštės priklausomai nuo jas sudarančių akmenų rūšies dažniausiai būna daugiau ar mažiau laidžios šviesai. Įsivaizduokite peršviečiamą mėlyno agato, violetinio ametisto, rožinio kvarcito registratūrą. Dramatiškai atrodo ir neperšviečiamos raudono jaspio, žalsvo amazonito, rusvai oranžinės tigro akies, suakmenėjusios medienos registratūros. Kiekviena tokia plokštė - tai gamtos sukurtas paveikslas, vienetinis meno kūrinys, galintis papuošti biurą.   

 

Jei vertinate santūrumą ir egzotika ne prie širdies, biurą ar prekybos centro reprezentacinę erdvę galite papuošti granitu. Šis akmuo puikiai tinka didelio eismo zonose. Granitas mažai dilus, mažai braižus, netrapus. Granitinė registratūra bus tvirta ir ilgaamžė, atspari temperatūrų kaitai, tiks viduje ir net lauke. Granito būna fantastiškų raštų ir spalvų. 

 

Dar dvi akmens rūšys, puikiai derančios didelėse biurų erdvėse - travertinas ir smiltainis. Šie akmenys ypač tinka interjeruose, kuriuose siekiama santūrumo ir paslėptos, į akis nekrintančios prabangos. Travertino ir smiltainio registratūros stalai atrodo šilti, jaukūs. Kaip ir kitus akmens gaminius, travertino registratūrą reikės impregnuoti. Taip pat patartina užsandarinti natūralias travertino skylutes specialiu užpildu. Visus natūralaus akmens paviršius dėl jų jautrumo ir porėtumo patartina valyti tik specialiai akmeniui skirtais valikliais.

 

Puiki alternatyva natūralaus akmens registratūroms - reprezentaciniai firmos baldai iš dirbtinio akmens. Dirbtinio akmens registratūros itin praktiškos - atsparios vandeniui, ypač lengvai prižiūrimos ir valomos. Dirbtinio akmens registratūrų paviršius greit ir lengvai nuvalysite net ir didžiausio eismo zonose, nes jie ne tik neteplūs, bet ir toleruoja daugelį įprastų valiklių. Fantastiškai atrodo iš 12-20 mm storio kvarcinio akmens plokščių pagamintos registratūros. Ypač plonais 6-10 mm storio presuoto akmens ir keramikos lakštais apklijuotos registratūros atrodo moderniai ir elegantiškai.

 

Visų rūšių dirbtinis akmuo neporėtas, neabsorbuoja vandens, todėl dirbtinio akmens registratūrų nereikės impregnuoti. Kiečiausia ir minimalaus dilumo dirbtinio akmens medžiaga, toleruojanti maksimalų eismą firmos patalpose, yra presuotas akmuo (dirbtinis granitas). Minkščiausia, bet lanksti ir ypač patogi netaisyklingose, ypač kampuotose, išlenktose ar kitokiose biurų patalpose - akrilinis akmuo. Iš akrilinio akmens galima pagaminti pačių neįprasčiausių formų registratūrą - ovalią, apvalią, dantytą, banguotą, išlankstytą - kokią tik įsivaizduojate. Akrilinio akmens registratūros baldas bus vientisas, be matomų sujungimų ir siūlių, tarsi išlietas iš vientiso akmens.


Corian solid surface logo
Gforma lieto akmens apdirbėjas logotipas
Arsenalas akmens apdirbėjai logotipas
Akmens apdirbėjas Veritas Ana logotipas
Akrilinio akmens gamintojas Staron logotipas
Informacija šioje svetainėje skirta asmeniniam klientų naudojimui. Čia pateiktus aprašymus, straipsnius ir nuotraukas draudžiama naudoti ar platinti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse, skelbimuose ar kitur komerciniais ir nekomerciniais tikslais be Balticstone raštiško sutikimo. 

Balticstone contacts: +370 609 98011