straipsniai ir naujienos apie akmens medžiagas

Lietas akmuo plokstes kaina

Nuomojama 1 darbo vieta biure Vilniuje

 

Nuomojama 1 darbo vieta dizaineriui arba architektui adresu: Moniuškos g.10, Vilnius. Tvarkingai įrengtos patalpos su virtuve, pasitarimų zona, tualetu ir dušu. Grindinis šildymas, internetas. Parašykite mums arba skambinkite tel. +370 609 98011.

 


Klasikinė akmens stalviršio briauna

Kokios briaunos tinkamiausios jūsų stalviršiui?

 

Norėdami nuspręsti, kokios briaunos tiks jūsų naujam stalviršiui, apžvelkite bendrą virtuvės stilių. Atkreipkite dėmesį į spintelių dureles, šviestuvus, prietaisus, sienelę nuo purslų ir grindų dangą. Taip pastebėsite jau susiformavusį ar dar tik besiformuojantį interjero stilių. Pamatysite, ar virtuvėje vyrauja lenktos linijos ir sudėtingos formos, ar tiesios linijos ir švarus, aptakus stilius. Bendra detalių išvaizda padės apsispręsti ir dėl stalviršio briaunų. Štai keli populiariausi briaunų frezavimo būdai

 


Lietas akmuo plokstes kaina

Dirbtinio akmens plokščių kainos 2024

 

Dirbtinio akmens kainos priklauso nuo pasirinktos medžiagos, gamintojo, plokštės spalvos ir storio. Standartinės akrilinio akmens plokštės dydis yra maždaug 3600 mm X 760 mm, storis - 12 mm. Standartinės kvarcinio akmens plokštės dydis - 3100 mm X 1600 mm, storis - 12 mm arba 20 mm. Standartinės keramikos ir porceliano plokštės būna maždaug 3000 mm X 1600 mm dydžio ir 6-12 mm storio. Presuoto akmens plokštės - 3600 mm X 1600 mm dydžio ir 12 mm arba 20 mm storio. Pavartykite naujausius kainų katalogus ir peržiūrėkite naujausias spalvų paletes. 

 


Lieto akmens pristatymas Gformoje

Įmonėje Gforma - akrilinio akmens pristatymas studentams

 

Rugsėjo pabaigoje Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos paskutiniojo kurso studentai, lydimi savo lektoriaus, dizainerio Jaroslav Daveiko, lankėsi Kaune įsikūrusios akrilinį akmenį apdirbančios įmonės Gforma dirbtuvėse. Būsimieji interjero dizaineriai prieš pasiruošimą diplominiams darbams išmėgino lieto akmens savybes. Ceche jie patys lankstė karštą akmenį, klijavo detales, poliravo akmens paviršių.

 

 


ArchDesign architektai

Akmens stalviršis paseno? Galima atnaujinti!

 

Natūralaus akmens stalviršiai, palangės, laiptai namuose ar biuruose - puikus pasirinkimas. Tačiau aktyviai dėvimi akmens paviršiai, tokie kaip marmurinės grindys verslo centruose ar granito laiptai įstaigose po kelerių metų jau gali atrodyti pasenę, apsitrynę. Ilgainiui išvaizdą praranda ir ne taip intensyviai mindomos natūralaus akmens grindys, stalviršis bei kiti akmens baldai namuose. Stipriai nusidėvėjęs akmuo nebeblizga, atsiranda dėmių, intensyvaus judėjimo zonose šviesus akmuo gali pastebimai pakeisti spalvą. Ką daryti? 


ArchDesign architektai

Natūralaus akmens pristatymas studijoje ArchDesign

 

Kovo pradžioje Baltic Stone pristatė keletą interjere naudojamų akmens rūšių ArchDesign studijos kolektyvui. Architektų komanda, daug dėmesio skirianti naudojamų medžiagų natūralumui ir vizualiniam išskirtinumui, susidomėjo dekoratyviais egzotiniais akmenimis. Pasak studijos vadovės Akiko Tutlys, svarbu klientams pasiūlyti ne tik originalų, projektą, bet ir įdomią medžiagą. Dirbant su įvairaus mastelio ir paskirties architektūriniais objektais, naudinga turėti platų medžiagų pasirinkimą ir kuo įvairesnę spalvų paletę. 


Akmeninio stalviršio kaina

7 veiksniai, lemiantys akmens stalviršio kainą

 

Dirbtinio akmens stalviršių kainos gali labai skirtis priklausomai nuo pasirinktos medžiagos tipo ir jos gamintojo bei prekės ženklo, nuo plokštės spalvos, rašto ir plokštės storio. Į kainą taip pat įskaičiuojami stalviršio gamybos, transportavimo, montavimo kaštai. Sužinokite, kaip šie veiksniai įtakoja galutinę stalviršio kainą, ir pasirinkite optimaliausią variantą.


Heimos architektai

Akmens medžiagų pristatymas architektūros studijoje Heima

 

Gegužės mėnesį Baltic Stone konsultantai architektūros studijos Heima architektams surengė seminarą apie interjere naudojamas natūralaus ir dirbtinio akmens medžiagas. Šios studijos jaunų profesionalų komanda, patiries ir žinių įgijusi Lietuvos ir Olandijos universitetuose bei Šveicarijos, Belgijos, Ispanijos architektūros studijose, dirba su įvairaus mastelio ir paskirties architektūriniais objektais. Heimos profesionalams pristatėme 8 populiariausias natūralaus akmens rūšis ir Lietuvoje žinomiausius dirbtinio akmens brendus. 


Virtuvės sala iš Laminam dirbtinio keraminio akmens

Keramikos ir porceliano stalviršiai - 6 pranašumai

 

Keraminiai ir porcelianiniai stalviršiai turi daug puikių savybių - jie neteplūs, neįgeria skysčių, jų nereikia impregnuoti. Toks stalviršis bus tvirtas, nebraižus ir atsparus karščiui, bet kartu - lengvas, modernus ir elegantiškas. Kai kurių aukščiausiomis technologijomis pagamintų keraminio akmens plokščių tiesiog neįmanoma vien pažvelgus atskirti nuo tikro akmens.


Vilniaus dizaino kolegijos studentas seminare apie akmens stalviršius

Seminaras apie akmens medžiagas Vilniaus dizaino kolegijoje

 

Kovo pabaigoje Baltic Stone konsultantai surengė seminarą Vilniaus dizaino kolegijoje būsimiems interjero dizaineriams ir architektams. Beveik dvi valandas su pirmo ir antro kurso studentais kalbėjomės apie natūralius akmenis ir dirbtinio akmens rūšis, pristatėme žinomiausius medžiagų gamintojus ir brendus. Seminaro metu studentai sužinojo apie keturias dirbtinio akmens rūšis - akrilinį, kvarcinį, keraminį ir presuotą.


Šviesus kvarcinio akmens stalviršis virtuvėje

Kodėl kvarcinio akmens stalviršis - puikus pasirinkimas?

 

Tvirti, elegantiški ir stilingi kvarcinio akmens stalviršiai paverčia namus tikra švente. Tik nebijokite jų gražumo - jie lengvai prižiūrimi. Viskas, ko jums reikės virtuvėje – tai kempinėlė, muilas ir vanduo. Savo tekstūra ir raštais tikrus akmenis primenantys dirbtinio kvarco lakštai buityje pranašesni už natūralų akmenį. Sužinokite, kodėl.


Unikali akrilinio akmens savybė - lankstumas

7 unikalios akrilinio akmens savybės

 

Aukštųjų technologijų pagalba pagaminti akrilinio akmens stalviršiai nepelyja, nedūlėja, netrupa, neišsidėvi. Į praktiškai nesenstančią medžiagą neįsiskverbia bakterijos, grybelių sporos, neįauga apnašos. Jei po dešimties ar dvidešimties metų stalviršio paviršius nebeblizga, pakanka jį nupoliruoti, ir vėl bus kaip naujas. Kaip taip gali būti? 


Green Hall II recepcija Vilnius

Įmonė Gforma demonstruoja akrilinio akmens galimybes

 

Išskirtinė architektūra, modernus dizainas ir gamtos harmonija susijungia Vilniaus verslo centre Green Hall II, esančiame netoli Neries krantinės. Projekto užsakovas SBA Group akrilinį akmenį apdirbančios įmonės Gforma komandai patikėjo suprojektuoti ir pagaminti originalų, visą pastatą reprezentuojantį registratūros stalą, kuris savo plastiškomis formomis atkartotų erdvų, šviesų, gamtą primenantį interjerą, ir kartu būtu patogus verslo centro darbuotojams ir lankytojams.


Virtuvės sala iš presuoto akmens su nuleistais šonais

Presuotas akmuo - kietesnis už granitą, nebraižus ir nedegus

 

Nuo kitų dirbtinio akmens rūšių presuotas akmuo skiriasi ne tik sudėtimi, bet ir gamybos ypatumais. Tokie stalviršiai ypač modernūs, tvirti ir atrodo lengvi, o kietumu ir atsparumu karščiui bei dėvėjimui lenkia marmurinius, granitinius ir net kvarcito stalviršius. Gamintojų teigimu, ši 100% natūrali medžiaga - tai paskutinis aukščiausių technologijų mados klyksmas. 


Plati palangė iš šviesaus keraminio akmens su calacata marmuro raštu

Dirbtinio akmens stalviršius ir sienas lengva prižiūrėti

 

Kurdami modernius namus ar viešąsias erdves, tikrai išgirsite apie mažai priežiūros reikalaujančius ir interjere stilingai atrodančius dirbtinio akmens stalviršius. Jie neįgeria skysčių, juos lengva valyti, o spalvų paletė beveik beribė. Šios medžiagos tinka ne tik horizontaliems paviršiams, tokiems kaip stalai, vonios, praustuvai ar palangės, bet ir vertikaliems – baldų fasadams, kojoms, sienoms. 


Tokiais įrengimais apdirbamas akmuo Cuellar Stone gamyklos ceche

Vizitas pas Cuellar Stone akmens apdirbėjus Almerijoje

 

Ispanijoje, Almerijos provincijoje, nuo 1958 metų savo veiklą vykdo akmens apdirbėjai Cuellar Stone. Ši Ispanijos provincija garsėja natūralaus akmens kasyklomis, todėl į Cuellar Stone cechus atvažiuoja daug neapdirbto granito, marmuro, kvarcito luitų. Gamykloje stebėjome pirmąjį apdirbimo ciklą - luitų supjaustymą, galingus įrengimus, profesionalių meistrų-skultptorių darbą ir kartu su įmonės vadovu Diego Martínez Cano kalbėjomės apie krepšinį ir Lietuvą, kurioje Diego lankėsi prieš dešimtmetį. 


Meganite solid surface logo
Gforma lietas akmuo logo
Arsenalas logo
Avant logo
Staron logo
Informacija šioje svetainėje skirta asmeniniam klientų naudojimui. Čia pateiktus aprašymus, straipsnius ir nuotraukas draudžiama naudoti ar platinti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse, skelbimuose ar kitur komerciniais ir nekomerciniais tikslais be Balticstone raštiško sutikimo. 

Balticstone +370 609 98011

info@balticstone.lt