Kodėl Kvarcinio akmens stalviršis - puikus pasirinkimas?

 

Tvirti, elegantiški, dailiomis gyslomis ir raštais papuošti kvarcinio akmens stalviršiai paverčia namus tikra švente. Tik nebijokite jų gražumo - jie lengvai prižiūrimi. Viskas, ko jums reikės virtuvėje – tai kempinėlė, muilas ir vanduo. Ši nuostabi aukštųjų technoligijų pagalba gaminama dirbtinio akmens medžiaga turi daug gerų savybių.

 

Kvarcinio akmens paviršiai suteikia erdvėms elegancijos ir yra praktiški
Kvarcinio akmens paviršiai interjere atrodo elegantiškai ir yra praktiški

tvirtas

Savo tekstūra ir raštais tikrus akmenis primenantys dirbtinio kvarco lakštai buityje pranašesni už natūralų akmenį – jie nepelyja, nedūlėja, neišsidėvi. Kvarcinio akmens plokščių standartinis storis - 12 mm ir 20 mm, todėl stalviršis nebus sunkus ir griozdiškas, bet nebus ir trapus. Nebent... trenksite į briauną kirvuku. Dirbtinio kvarco lakštai gaminami iš kvarco dulkių ir kelių procentų rišamųjų dervų, kurios suteikia medžiagai sąlyginio tamprumo, apsaugančio nuo greito įskilimo dėl neatsargių smūgių. Kvarcinio akmens kietumas prilygsta granitui ir net jį viršija. Tokio virtuvės stalviršio, salos ar baro užteks visam gyvenimui.

 

ekologiškas

Kvarcinio akmens plokštes sudaro 90-95 procentų į miltus sutrinto kvarco ir 5-10 procentų dervų bei pigmentų. Ši medžiaga netoksiška ir nesukelia alergijos, nes neskleidžia į aplinką cheminių medžiagų. Dauguma kvarcinio akmens produktų turi Green Guard Environmental Institute sertifikatą, užtikrinantį minimaliausią įmanomą į aplinką išskiriamų lakiųjų medžiagų kiekį. Juk visi daiktai šiek tiek kvėpuoja.

 

Kvarcinis akmuo lengvai valomas ir neįgeria skysčių
Kvarcinis akmuo neįgeria skysčių, jį lengva valyti

lengvai nuvalomas

Dėl įmaišytų dervų ir tvirto kvarco dulkių supresavimo šis dirbtinis akmuo atsparus braižymui ir kitokiam išoriniam poveikiui. Į neporėtą kvarcinę medžiagą neįsigeria skysčiai – ant stalviršio galite drąsiai išlieti burokėlių sulčių, vyno, pribarstyti ciberžolės. Nuvalius kvarcinį stalviršį muiluotu vandeniu, dėmių neliks. Pamirškite vaškus ir impregnantus.

 

atsparus karščiui

Dar viena gera kvarcinio akmens savybė – jo santykinis atsparumas karščiui (iki 160 °C). Jei netyčia ant kvarcinio stalviršio padėsite karštą puodą, nieko nenutiks. Tik greitai jį nukelkite ir tyčia to nedarykite. Nuo viryklės puodus geriau perkelkite ant lentelės, kol pravės. Ilgiau veikiantis ir didesnės temperatūros karštis gali pakeisti kvarco dulkes rišančių dervų spalvą, ir dėl to šviesiame stalviršyje gali likti dėmių.

 

Kvarcinio akmens stalviršis ir sienelė - patogus derinys virtuvėje
Kvarcinio akmens stalviršis ir sienelė - patogus derinys virtuvėje

daug raštų ir spalvų

Kvarcinio akmens paletėje – šimtai spalvų ir raštų, tinkančių ir moderniai, ir retro ar tradicinio stiliaus virtuvei. Dirbtinio kvarco plokščių raštas matyti per visą plokštės storį, kaip natūralaus akmens. Tikrai rasite sau tinkamą. Tik nepamirškite, kad ant blizgių juodų paviršių gerai matysis dulkės, trupiniai ir pirštų antspaudai. 

 

plautuvė po stalviršiu

Po kvarcinio akmens stalviršiu įmontuota plautuvė atrodys gražiau negu pakabinta ant kraštų ir suteiks šeimininkei papildomo patogumo. Nuo tokio stalviršio nušluostyti dulkes ir vandenį – vieni niekai: maisto likučiai niekur neužklius ir neįlįs į tarpus, nešvarumų nereikės krapštyti ar valyti šepetėliu. 

 

Kvarcinio akmens stalviršis neįgeria dėmių ir puikiai atrodys net po daugelio metų
Kvarcinio akmens stalviršis neįgeria dėmių ir puikiai atrodys net po daugelio metų

erdvei suteikia elegancijos

Kvarciniai paviršiai gražiai atrodo ne tik virtuvėje, bet ir svetainėje ar miegamajame. Akių neatitrauksite nuo kvarcinės palangės, kvarcine plokšte uždengto kavos stalelio, komodos ar svetainės baldų. Ir dar - kvarcinio akmens lakštai dideli, todėl net stambus gaminys iš dirbtinio kvarco turės nedaug sudūrimų. Tai ypač aktualu kvarco plokštėmis dengiant sienas ir grindis, kuriant baldus viešosiose ervėse – registratūras, barus.

 

žinomi kvarcinio akmens gamintojai

Radianz, Silestone, Caesarstone, Technistone

 


Meganite solid surface logo
Gforma lietas akmuo logo
Arsenalas logo
Avant logo
Staron logo
Informacija šioje svetainėje skirta asmeniniam klientų naudojimui. Čia pateiktus aprašymus, straipsnius ir nuotraukas draudžiama naudoti ar platinti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse, skelbimuose ar kitur komerciniais ir nekomerciniais tikslais be Balticstone raštiško sutikimo. 

Balticstone +370 609 98011

info@balticstone.lt