palangės iš natūralaus ir dirbtinio akmens


NUOMONĖ: AKMUO palangėms

 

Kuriant palanges iš akmens galima drąsiai pasireikšti. Joms idealiai tinka ir natūralus, ir dirbtinis akmuo. Akmens raštų įvairovė praktiškai begalinė, galima nevaržomai eksperimentuoti ir vien palangių dėka sukurti išskirtinį patalpų interjerą. Palangės daug kam nepelnytai atrodo nereikšmingos ir dažniausiai paliekamos baltos. Įjunkite fantaziją - tai tiesiog neišnaudotos galimybės. Akmens palangės gali prakalbinti namus, suteikti erdvei savotišką aurą, prisidėti prie bendro stiliaus. Tik pagalvokite, kaip besileidžiančios saulės spinduliai vakarais romantiškai slys šviesaus marmuro raštais! O gal privers žėrėti granito grūdelius ar žaismingai įsipainios travertino skylučių tinkle?

 

Palangių plokštumas ir erdvę po jomis galima praktiškai išnaudoti, ypač jei už lango - gražus vaizdas. Palangę pavertus minimalistiniu miegamojo staleliu, prie jo bus malonu gurkšnoti taurę vyno, o pavertus virtuvės stalviršio tęsiniu, ji pasitarnaus kaip prailgintas darbastalis ar baras. Po išskirtine palange galima įkurdinti knygų lenyną, svetainės spintelę. Palangės yra kaip tik tas interjero elementas, kuriam puikiai tinka natūralus akmuo. Nuostabiai atrodo ir dirbtinio kvarcinio akmens ar keraminės palangės. Jei palangę ketinate naudoti kaip darbo stalą, verčiau rinkitės akrilinį akmenį - jo paviršius bus nešaltas, kambario temperatūros.

 Corian solid surface logo
Gforma lieto akmens apdirbėjas logotipas
Arsenalas akmens apdirbėjai logotipas
Akmens apdirbėjas Veritas Ana logotipas
Akrilinio akmens gamintojas Staron logotipas
Informacija šioje svetainėje skirta asmeniniam klientų naudojimui. Čia pateiktus aprašymus, straipsnius ir nuotraukas draudžiama naudoti ar platinti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse, skelbimuose ar kitur komerciniais ir nekomerciniais tikslais be Balticstone raštiško sutikimo. 

Balticstone contacts: +370 609 98011