Akmens fasadai ir lauko apdaila


Nuomonė: akmuo fasadams ir išorės apdailai

 

Puikus pasirinkimas pastato fasadui ir apdailai yra natūralus akmuo. Akmens apdaila bus ilgaamžė, atspari temperatūrų kaitai. Granitas, bazaltas, skalūnas nepamainomi tiems paviršiams, kurie nuolat zulinami ir trinami. Prabangius, išskirtinius pastatus šiltesnio klimato sąlygomis galima dengti marmuru ir travertinu. Šie akmenys trapesni, minkštesni, dilesni ir jautresni už granitą, ypač jautrūs rūgštims ir mažiau tolerantiški ekstremaliam orų poveikiui. Rūgštūs skysčiai marmurą ir travertiną ėsdina, jie keičia spalvą, tampa dėmėti. Atmosferos tarša ir rūgšūs krituliai palieka juose pėdsakus. Norint, kad natūralaus akmens fasadai išlaikytų nepriekaištingą išvaizdą, juos reikia prižiūrėti. 

 

Puiki alternatyva natūralaus akmens fasadams - fasadų apdaila iš dirbtinio akmens. Dirbtinis akmuo neporėtas, neabsorbuoja vandens. Tokių fasadų nereikės impregnuoti, o jų priežiūra neatims daug laiko. Fasadų apdaila iš presuoto akmens (dar vadinamo dirbtiniu granitu), keramikos ir porceliano plokščių bus lengvesnė už natūralų akmenį. Taip yra todėl, kad dirbtinio akmens plokštės gali būti plonesnės. Kiečiausia ir minimalaus dilumo dirbtinio akmens medžiaga, toleruojanti maksimalų eismą patalpose ir ekstremalias oro sąlygas yra presuotas akmuo. Dideliais presuoto akmens ir keramikos lakštais apdailinti fasadai atrodo moderniai ir elegantiškai.

 

Fasadus galima dengti ir akrilinio akmens plokštėmis.


Corian solid surface logo
Gforma lieto akmens apdirbėjas logotipas
Arsenalas akmens apdirbėjai logotipas
Akmens apdirbėjas Veritas Ana logotipas
Akrilinio akmens gamintojas Staron logotipas
Informacija šioje svetainėje skirta asmeniniam klientų naudojimui. Čia pateiktus aprašymus, straipsnius ir nuotraukas draudžiama naudoti ar platinti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse, skelbimuose ar kitur komerciniais ir nekomerciniais tikslais be Balticstone raštiško sutikimo. 

Balticstone contacts: +370 609 98011