Dirbtinio akmens plokštės

 

Dirbtinio akmens plokščių kainos kainynuose nurodytos be PVM. Kainos priklauso nuo pasirinktos medžiagos, gamintojo, plokštės spalvos ir storio. Standartinės akrilinio akmens plokštės dydis yra maždaug 3600 mm X 760 mm, storis - 12 mm. Standartinės kvarcinio akmens plokštės dydis - 3100 mm X 1600 mm, storis - 12 mm arba 20 mm. Standartinės keramikos ir porceliano plokštės būna maždaug 3000 mm X 1600 mm dydžio ir 6-12 mm storio. Presuoto akmens plokštės - 3600 mm X 1600 mm dydžio ir 12 mm arba 20 mm storio. Dirbtinio akmens plokščių būna ir kitokių storių, bet jų spalvų paletė siauresnė. Aukščiau nurodyti standartiniai dydžiai yra apytiksliai, o tikslius dydžius rasite kiekvieno gamintojo kataloge. 


Corian

Parsisiųskite naujausią CORIAN akrilinio akmens plokščių kainyną pdf formatu. Sužinokite galimus CORIAN plokščių dydžius, storius ir kainas.

 


Staron

Parsisiųskite naujausią STARON akrilinio akmens plokščių kainyną pdf formatu. Sužinokite galimus STARON plokščių dydžius, storius ir kainas.

 


Meganite

Parsisiųskite naujausią MEGANITE akrilinio akmens plokščių kainyną pdf formatu. Sužinokite galimus MEGANITE plokščių dydžius, storius ir kainas.

 

Meganite akrilinio akmens plokščių kainynas 2023


Radianz

Parsisiųskite naujausią RADIANZ kvarcinio akmens plokščių kainyną pdf formatu. Sužinokite galimus RADIANZ plokščių dydžius, storius ir kainas.

 


Corian solid surface logo
Gforma lieto akmens apdirbėjas logotipas
Arsenalas akmens apdirbėjai logotipas
Akmens apdirbėjas Veritas Ana logotipas
Akrilinio akmens gamintojas Staron logotipas
Informacija šioje svetainėje skirta asmeniniam klientų naudojimui. Čia pateiktus aprašymus, straipsnius ir nuotraukas draudžiama naudoti ar platinti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse, skelbimuose ar kitur komerciniais ir nekomerciniais tikslais be Balticstone raštiško sutikimo. 

Balticstone contacts: +370 609 98011