dirbtinis akmuo

Dirbtinio akmens stalviršiai, sienelės, laiptai savo tekstūra ir raštais primena natūralaus akmens gaminius. Šios itin patvarios medžiagos gaminamos aukštųjų technologijų pagalba ir atrodo moderniai bei elegantiškai bet kokiame interjere. Dėl lengvos priežiūros ir ilgus metus nesikeičiančios išvaizdos jos vis labiau geidžiamos. Viskas, ko jums reikės virtuvėje – tai kempinėlė, muilas ir vanduo. 


akrilinis

Kas gamina lieto akmens stalviršius Lietuvoje

kvarcinis

Kur užsisakyti kvarcinio akmens stalviršį

keraminis

Kas gamina presuotos keramikos stalviršius


Dirbtinio akmens rūšys

  AKRILINIS KVARCINIS KERAMINIS
 GAMINTOJAI

Corian

Hi-Macs

Staron

 

Silestone

Caesarstone

Neolith

Dekton

Lapitec

Laminam

KAS TAI?

70% natūralus akmuo (sumaltas į miltus) ir

30% dervų ir pigmentų

90% natūralus akmuo (sumaltas į miltus) ir

10% dervų ir pigmentų

100% natūralus - tai labai aukštoje temperatūroje ir dideliame slėgyje sukepintos uolienos

 

IŠVAIZDA

Matinis

Poliruotas

Vienspalvis

Raštuotas

Reljefinis

Lygus 

Matinis

Poliruotas

Vienspalvis

Raštuotas

Matinis

Poliruotas

Vienspalvis

Raštuotas

Šiurkštus

Banguotas

Gruoblėtas 

ATSPARUMAS KARŠČIUI Atsparus karščiui iki 80 °C, nestatyti karštų puodų ant paviršiaus Atsparus karščiui iki 80 °C, nestatyti karštų puodų ant paviršiaus Ypač atsparus karščiui, galima statyti karštus puodus tiesiai ant paviršiaus
BRAIŽUMAS Braižosi, bet įbrėžimus galima nupoliruoti; net ir stipriai pažeistą paviršių galima visiškai atnaujinti Nebraižus Nebraižus
ŠVARA

Neporėtas

Antibakterinis

Naudojamas medicinoje

Naudojamas maisto pramonėje

NSF 51

Neporėtas

Antibakterinis

Naudojamas medicinoje

Naudojamas maisto pramonėje

NSF 51

Neporėtas

Antibakterinis

Naudojamas medicinoje

Naudojamas maisto pramonėje

NSF 51

GAMYBA Gaminys išeina vientisas, be siūlių ir sudūrimų Siūlės matomos, bet labai siauros ir lygios Siūlės matomos, bet labai siauros ir lygios
PRIEŽIŪRA

Nereikia impregnuoti,

Senus gaminius galima visiškai naujai nupoliruoti

Nereikia impregnuoti

 

Nereikia impregnuoti

 


DIRBTINIO AKMENS SAVYBĖS

  ATSPARUS KARŠČIUI TRAPUS / DŪLĖJA BRAIŽOSI ĮGERIA SKYSČIUS PRALAIDUS ŠVIESAI
 AKRILINIS     X   X
KVARCINIS          
KERAMINIS X        

kuo skiriasi dirbtinis kvarcas nuo presuotos keramikos?

Dirbtinis kvarcas ir presuota keramika (dar vadinama sulydytu akmeniu) yra labai kieti paviršiai. Jie atsparūs įbrėžimams, neporėti, lengvai valomi. Ant jų išliejus skysčius nelieka dėmių. Pagrindinis šių medžiagų skirtumas yra jų sudėtis: dirbtinis kvarcinis akmuo yra natūralaus mineralo kvarco (apie 90 proc.) ir dervos rišiklių (apie 10 proc.) derinys, o presuota keramika sudaryta tik iš natūralių mineralų. Mineralai į naują medžiagą sulydomi veikiant juos labai aukštoje temperatūroje dideliu slėgiu, kartais elektra. Taip mineralai paverčiami nauja medžiaga, kurios išskirtinė savybė - jos kietumas.

 

Abi šios medžiagos yra kietesnės už granitą. Jos - ilgaamžės ir atsparios įbrėžimams. Presuota keramika dar kietesnė už dirbtinį kvarcą. Kadangi šios medžiagos neporėtos, jų paviršius neįgeria išlietų skyscių ir todėl ant jų nelieka dėmių. Dirbtinio kvarco ir presuotos keramikos paviršius lengva valyti ir paprasta prižiūrėti, jų nereikia impregnuoti.

 

Dėl skirtingos sudėties dirbtinis kvarcas ir presuota keramika skiriasi savo atsparumu karščiui. Kvarcas gali būti jam jautrus, pvz. jei gamybos ceche ar namuose kvarco paviršių paveiks atvira liepsna ar ypač karštas objektas. Dėl šioje medžiagoje esančių dervų ji gali pakeisti spalvą. Presuota keramika susidaro veikiama itin aukštos temperatūros, todėl ji karščiui visiškai atspari.


dirbtinio akmens apdirbėjaiAkrilinio akmens apdirbėjai Gforma
Akrilinio akmens gamintojai corian
Kvarcinio akmens gamintojas Radianz
Akmens apdirbėjai Lietuvoje
Akrilinio akmens gamintojas Staron


Informacija šioje svetainėje skirta asmeniniam klientų naudojimui. Čia pateiktus aprašymus, straipsnius ir nuotraukas draudžiama naudoti ar platinti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse, skelbimuose ar kitur komerciniais ir nekomerciniais tikslais be Balticstone raštiško sutikimo.